ליאור אסף

מנהל תחום הידרולוגיה

מה היתרון והערך המוסף שאתה מביא לפרוייקט?

אני סבור שהיתרון הופך למובהק בפתרון אתגרים הידרולוגים מורכבים. במשך השנים תכננתי והובלתי פרוייקטים וסקרים הידרולוגיים בכל העולם הן של זיהום מי תהום ונחלים בשטחים פתוחים והן של פרויקטים הנדסיים בתחומי הניקוז והההנדסה באזורים אורבנים.

הניסיון המגוון והמומחיות שרכשתי בפיתוח מקורות מים, תסקירי השפעה על הסביבה, פרויקטי תשתיות לאומיים, מבחנים הידרולוגים בתת הקרקע, חקירת זיהום במי תהום באזורים עירונים ובאזורי תעשיה, הידרולוגיה של מי תהום ומים עיליים, ישומי מערכות מידע גיאוגרפיות , פיתוח מודלים הידרולוגים, ניתוח השפעה של מזהמים על הקרקע ומקורות המים ושיקום נחלים, הינם נכס לכל לקוח ופרוייקט חדש.

מה החלק האהוב עליך בעבודה?

למצוא פתרונות יצירתיים לאתגרים מורכבים. לאחר עשרות שנים בתחום, ההתלהבות נשמרת בזכות הסיפוק שבהתמודדות  עם אתגרים סביבתיים גלובליים ופתרון בעיות מורכבות ע"י ניסוי ויישום חדשנות טכנולוגית ומודלים מתקדמים.

הניסיון המקצועי בשילוב ראיה רב תחומית, מאפשרים לי להציע ללקוחות פתרונות יצירתיים תוך מקסום המשאבים.

איך לקוחות יתארו אותך?

מקצועי, מחוייב ויצירתי.

מה אתה נהנה לעשות בזמנך הפנוי?

לטייל בשטח ולרוץ.

ד”ר ליאור אסף הצטרף לחברת LDD בשנת 2016 כמנהל תחום ההידרולוגיה עם למעלה מ- 20 שנים ניסיון בפרויקטים בתחום המים והסביבה.

לליאור ניסיון רב בניהול פרויקטים, יעוץ, תכנון ומחקר בתחומי איכות הסביבה, ניטור סביבתי, זיהום מי תהום, הידרולוגיה של מים עיליים, גאוכימיה של מי תהום, פיתוח משאבי המים, פיתוח אספקת מים, גיאולגיה, והנדסה בפרויקטים מורכבים בישראל ובארצות רבות בעולם  במסגרת תפקידו בחברת LDD  ליאור מנהל את תחום המים ואחראי על עבודות יעוץ בארץ ובחו”ל.

תואר

PHD

הידרולוגיה, האוניברסיטה העברית

שנים בתעשיה

20+

מס’ פרוייקטים בהשתתפותך?

עשרות