גיא דהן

מנהל תחום

מה החלק האהוב עליך בעבודה?

הגיוון בפרויקטים והעבודה עם אנשים איכותיים. הובלתי מספר פרויקטים גדולים של שיקום אתרים מזוהמים בשיטות שונות, חפירה ופינוי Ex-situ) ) כמו גם באמצעות שיטות וטכנולוגיות שונות בתוך האתר(In-situ) . בנוסף, תכננתי וביצעתי עשרות פרויקטים של חקירה סביבתית לצורך איתור ואיפיון זיהומי קרקע ומי תהום (סקרים היסטורים, סקרי קרקע, גזי קרקע ומי תהום) במטרה לאתר, לכמת ולתחם את השתרעות המזהמים במרחב. כל פרוייקט הוא אתגר חדש.

התמחות ופעילות לא שגרתית בעבודה

אני מוביל צוות מומחים הנותנים ייעוץ מקצועי וראייתי למחלקות משפטיות בסוגיות מורכבות הקשורות בקרקעות ומי תהום מזוהמים. בין היתר, אנו נותנים חוות דעת מקצועיות ועזרה לצוותים ומחלקות משפטיות לצורך גיבוש כתבי הגנה או תביעה תוך שימוש במגוון הכלים העומדים לרשותנו כמו: ניתוח מעמיק של ממצאי חקירה סביבתית, ביצוע אומדני עלויות ותחשיבי נזק, הכנת סקרי חלופות, סקרי סיכונים ואחרים.

איך לקוחות יתארו אותך ?

מסור ושירותי

גיא דהן הצטרף לחברת  LDD בשנת 2011 כמהנדס סביבה, גיא מנהל בחברה את תחום הסקירה והשיקום של מפעלי תעשייה והוא בעל נסיון מקצועי של למעלה מ- 7 שנים בניהול פרויקטים מגוונים הכוללים אפיון ושיקום של קרקעות ומי תהום מזוהמים. לגיא תואר ראשון (BSc) בגיאופיזיקה ומדעים פלנטריים מאוניברסיטת תל-אביב, ותואר שני (MSc) בהנדסת סביבה, הכולל תיזה בנושא שיקום קרקעות מזוהמות, מהפקולטה להנדסה של אוניברסיטת תל-אביב.

תואר

MSc

הנדסת סביבה

תחילת עבודה ב-LDD?

מאז 2011

מס’ פרוייקטים בהשתתפותך?

עשרות +