סימן ציטוט

סביבה בריאה לא מחייבת הקרבה של חוסן פיננסי.
אנחנו נמצא את הדרך לשקם בתקציב מאוזן.

צוות LDD

דף הבית / תחומים / שיקום קרקע ומים

שיקום קרקע ומים

חברת LDD מבצעת סקירה, אפיון ושיקום של אתרים מזוהמים. מנהלי הפרויקטים והצוותים בחברה מנוסים בשיקום, מחזור והשבה של קרקעות ומי תהום מזוהמים בין אם למטרות סביבתיות או עמידה בדרישות רגולציה.

החברה צברה נסיון עתיר בטיפול במגוון רחב  של מזהמים במסגרת פעילותה עם תעשיות האנרגיה, הביטחון והכימיה. LDD ממשיכה להוביל בתחום השיקום בזכות הניסיון ובזכות פעילות מו”פ המתבצעת בתוך החברה ובשיתופי פעולה עם מכוני מחקר וחברות בינלאומיות המתמחות בשיטות שיקום ייחודיות.

היתרון שלנו לתהליך שיקום קרקע

הודות לשילוב של יכולות הנדסה, מדע ומנהלי פרויקטים מנוסים מתקבל פתרון וודאי, יעיל כלכלית ובעיקר מאפשר סיום בעיות מורכבות במסגרת תקציב ולוחות זמנים ידועים מראש. LDD מלווה את הלקוח לכל אורך התהליך, תוך הקפדה על מקצועיות, שירותיות, צרכי הלקוח והרגולציה.

שיקום קרקעות מזוהמות

הסל הרחב של הטכנולוגיות והניסיון ממאות פרויקטים, מאפשרים לחברה להתאים פתרון ייחודי לכל אתגר ולקוח. אנו מתחייבים לפתרון משולב שיצמצם סיכונים, יפחית עלויות ויביא לפתרון בר-קימא שיעמוד בדרישות הרגולציה ובתקציב שהוגדר מראש.

נמרוד גפני

מנהל תחום: נמרוד

כוכב

מוניטין וניסיון

ההיכרות רבת השנים עם דרישות הרגולציה, הנסיון בהתנהלות מול הרשויות ויחסי אמון המושתתים על יושרה מקצועית, מאפשרים הליך יעיל לקבלת היתרים הנדרשים.

כוכב

יתרון לגודל

לחברה צוותים מקצועיים ומנהלי פרויקטים מנוסים בשיקום, הזמינים לטיפול בכל פרויקט גדול כקטן.

כוכב

נסיון מקצועי

התמחות באפיון ושיקום זיהומים מדלקים ומזהמים תעשיתיים מאז 1998. החברה עובדת עם החברות הגדולות במשק ומתפעלת מעל 50 מתקני שיקום באתרי הלקוחות.

שיקום קרקע במתקן טיפול (Ex-Situ)

שיקום קרקע באתר (In-Situ)

שיקום מי תהום

מעבדה לאנליזה סביבתית

שיקום קרקע במתקן טיפול (Ex-Situ)

חברת LDD מבצעת שיקום ביולוגי של קרקעות המזוהמות על ידי חפירת הקרקע המזוהמת והסרתה להמשך טיפול ביולוגי בסמוך לאתר המזוהם על-גבי תשתית מתאימה ( On Site ) או באתר טיפול ייעודי-מורשה דוגמת זה המופעל על ידי ביוסויל בנאות חובב (Ex Situ) . שיקום קרקע במתקן טיפול הינו פתרון אולטימטיבי לאתרי בנייה…

מידע נוסף

שיקום קרקע באתר (In-Situ)

שיקום קרקע מזוהמת באתר ללא חפירה In-Situ מאפשר טיפול בזיהום מתחת למבנים או בשטח פתוח, תוך הפרעה מזערית או ללא הפרעה כלל לפעילות האתר ובעלויות נמוכות יחסית ולכן יכול להתאים לתחנות דלק, מפעלים, מבנים מסחריים ועוד. שיקום In-Situ ניתן לבצע במגוון רחב של טכנולוגיות הנבחרות לפי נתוני האתר : סוג…

מידע נוסף

שיקום מי תהום

מאז שנת 1998, חלק ניכר מפעילות חברתLDD  מתרכז באיתור, תיחום, ניטור וטיפול במקורות זיהום אפשריים בכדי למנוע זיהום מי תהום. החברה מתמחה בטיפול ממוקד בגורמי הזיהום באתרים בהם נחשפו קרקעות ומי תהום לחומרים מזהמים. לנוכח חשד לזיהום נבצע: איתור מזהמים תיחום תלת ממדי של המזהמים בקרקע ובמי התהום הגדרת הסיכונים…

מידע נוסף

מעבדה לאנליזה סביבתית

חברת LDD מציעה שירותי אנליזה סביבתית לאוויר, קרקע ומי תהום ברמת איכות, שירות וסטנדרטים בינלאומיים. מתוך חיפוש מתמשך אחר מעבדות לאנליזה סביבתית המחויבות באופן עקבי למקצועיות, שירות וזמני עבודה במחירים הוגנים, חברת LDD השתמשה בשירותיהן של מעבדות מקומיות ובינלאומיות שונות. לאור העקביות באיכות העבודה ובשביעות הרצון, LDD בחרה לייצג את…

מידע נוסף