דף הבית / תחומים / השפלת מי תהום

השפלת מי תהום

מי תהום, כידוע, הם מהמשאבים החשובים וההכרחיים ביותר עבור האדם. הקושי, הקיים בעיקר במדינות חמות ודלות בגשמים דוגמת ישראל, הוא שממש לא פשוט לשמור על מי התהום המצטברים ולהפיק מהם את השימושים להם האדם זקוק. 

השפלת מי תהום, חלק ממכלול נושאי ההתמחות של חברת LDD, מיועד למטרה הזו בדיוק.

מהי השפלת מי תהום?

השפלת מי תהום היא מגוון פעולות הנעשות על מנת לשלוט על גובה מי התהום ולווסת אותם בהתאם לכמותם ולצרכי האדם. ההשפלה עשויה להידרש בתרחישים שונים, למשל כשחלה עלייה במפלס המים המקשה על ביצוע עבודות בחלל נתון.

את השפלת מי התהום ניתן לבצע בשיטות שונות, כאשר הנפוצה ביותר היא שאיבה. את ההשפלה חשוב לבצע במלוא הזהירות, וזאת עקב הסיכון שהיא עלולה לגרום לתשתיות הקיימות באזור: דוגמה נפוצה לכך היא היווצרות בולעניים ושקיעה של הקרקע, שייתכן מאוד שתתרחש באופן שייצא משליטה אם לא מבצעים את המלאכה על פי הספר.

באמצעות חברת LDDWJ אנחנו מבצעים, מזה למעלה משני עשורים, השפלת מי תהום בצורה המקצועית, היעילה והאחראית ביותר. החברה נחשבת לחלוצה בישראל בתחומי שיקום הקרקע ומי התהום, ומספקת שירותי ייעוץ, תכנון וביצוע (כקבלן מומחה לשיקומים) במישור ההידרולוגי או ההידרוגיאולוגי. היא עומדת בחוד החנית בתחום מבחינה מדעית וטכנולוגית, נעזרת בטכנולוגיות החדישות ביותר הקיימות וידועה בהון האנושי המרכיב אותה. היא מספקת את שירותיה ברחבי ישראל, אך גם במדינות רבות אחרות על גבי הגלובוס.

השפלת מי התהום מבוצעת על ידי LDDWJ

לדף החברה

 


Warning: Division by zero in /home/lddtech/public_html/wp-content/vendor/twig/twig/lib/Twig/Environment.php(378) : eval()'d code on line 95