חוות דעת מומחה וליווי מקצועי במסגרת הליכים ומסמכים משפטיים

בשנים האחרונות, עם התעוררות המודעות לתחום איכות הסביבה על היבטיה השונים, עומדים גופים שונים בפני תביעות משפטיות מצד גורמים שונים לרבות גופי רגולציה, מחזיקי קרקע אל מול בעלי הקרקע, בעלי נכסים שכנים שבהם התגלה זיהום ממקור שקיימת לגביו מחלוקת וכיוצ"ב. הליכים משפטיים אלו ודרישות החקירה, הטיפול והשיקום הנגזרים מהם עשויים להשית עלויות משמעויות על החברה העומדת בפניהם. לפיכך, קיימת חשיבות רבה לא רק לפן המשפטי אד הוק אלא גם להכוונה של גורם מקצועי מהמעלה הראשונה במסגרת הצוות המטפל בהליכים אלו. ליווי מקצועי זה עשוי להביא להבנה עמוקה יותר של הבעיה הסביבתית שעל הפרק וכפועל יוצא להבהרת חלקה של החברה/מפעל באחריות הסביבתית ובנטל הכלכלי הנובע ממנה.

אל. די. די. ליוותה בשנים האחרונות מספר הליכי בוררות משפטיים ומקצועיים ונתנה מענה לכתבי תביעה הנוגעים לזיהומי קרקע ומי תהום של חברות מהמובילות במשק. הידע המקצועי שהביאו איתם המומחים מטעםLDD להליך סייעו בגיבוש חומר הראיות וחיזקו את הטענות המשפטיות. ובכך, למעשה, הביאו לחיסכון ניכר שנאמד בהיקפים מוערכים של עשרות מלש"ח.

מהות השירות

  • הכנת חוות דעת מקצועיות במגוון נושאים סביבתיים הנוגעים להשפעת החברה/המפעל העומדים במסגרת ההליך על זיהום קרקעות ומי תהום. ושימוש בכל הכלים המקצועיים העומדים לרשותם להוכחת ו/או חיזוק הטיעונים המשפטיים לרבות באמצעות סקרי סיכונים.
  • ליווי ומתן דגשים ליועץ המשפטי הפועל מטעם החברה/מפעל בכתיבת כתבי הגנה/בוררויות/מסמכים משפטיים שונים ומתן דגשים מקצועיים נדרשים לצורך כתיבת מסמך משפטי מנצח.

כל הזכויות שמורות, אל.די.די טכנולוגיות מתקדמות בע"מ | תנאי שימוש באתר

עיצוב: VAZA | פיתוח: The Shark Lady